Kanion KWSM-09R410AHFAE — kondisionerlər
Kanion

Kanion KWSM-09R410AHFAE

9000 BTUModel SH_ID_1
Ən sərfəli təklif
495 ₼
BiBirmarket · ayda 27.50 ₼
Mağazaya keç
  • 2 mağazada satışda
  • Mağazalar arasında fərq: 64 ₼
  • Qiymət yoxlanılıb: 6 saat əvvəl
Qiymət düşəndə Telegram-da xəbər ver

Bütün təkliflər

Ucuzdan bahaya, stokda olanlar əvvəldə
Bi
Birmarket Ən ucuz
satıcı: Essen Home
Ağ
Kondisioner Kanion KWSM-09R410AHFAE 9000 BTU ağ.
495 ₼
ayda 27.50 ₼18 ay
6 saat əvvəl
Mağazaya keç
By
Bytelecom
Kondisioner Kanion KWSM-09R410AHFAE
559 ₼ 799 ₼ +64 ₼
nağd
6 saat əvvəl
Mağazaya keç

Qiymət, stok və ya model səhvdirsə, bizə bildirin: hər mesajı oxuyuruq.

Nə səhvdir?

Qeydiyyat lazım deyil.

Xüsusiyyətlər

Mağazaların məlumatı və model kodu əsasında
Soyutma gücü (BTU)
9000 BTU
İnverter
Xeyr
Kondisionerin tipi
Divar tipli split
İsitmə rejimi
Bəli
Enerji sinfi (soyutma)
A
Daxili blokun səs səviyyəsi
31 dB
Birləşdirmə borusu qutuda
Xeyr
Zəmanət
1 il
Rəng
Ağ

Bu model bu seçimlərdədir

Kanion KWSM-09R410AHFAE qiyməti

Kanion KWSM-09R410AHFAE qiyməti Bakıda 495 ₼-dan başlayır və 2 mağazada (Birmarket, Bytelecom) 495 ₼ – 559 ₼ arasında dəyişir. Kreditlə ayda 27.50 ₼-dan (18 ay).

Qiymətlər mağazaların saytlarından avtomatik toplanır və bir neçə saatdan bir yenilənir; son yoxlama: 6 saat əvvəl.

Qiymət tarixçəsi

Son 90 gün, hər mağaza ayrıca

Bu modelin qiymətini izləyirik. Mağazalardan biri qiyməti dəyişən kimi qrafik burada görünəcək.

Tez-tez verilən suallar

Kanion KWSM-09R410AHFAE ən ucuz harada satılır?

Hazırda ən aşağı qiymət Birmarket mağazasındadır: 495 ₼. Model 2 mağazada 495 ₼ – 559 ₼ arasında satılır; fərq 64 ₼ təşkil edir.

Kanion KWSM-09R410AHFAE kreditlə ayda neçəyə başa gəlir?

Ən aşağı aylıq ödəniş 27.50 ₼ təşkil edir (18 ay, Birmarket). Kredit şərtləri mağazadan asılıdır, əlavə komissiyanı mağazada dəqiqləşdirin.

Kanion KWSM-09R410AHFAE qiyməti ucuzlaşıbmı?

16.10.2026 tarixindən bəri izləyirik və hazırkı 495 ₼ bu müddətdə gördüyümüz ən aşağı qiymətdir.

Oxşar qiymətə digər modellər

495 ₼Birmarket
Mağazaya keç