VIP KEG 12000 BTU ağ. — kondisionerlər
VIP

VIP KEG 12000 BTU ağ.

12000 BTU
Ən sərfəli təklif
699.80 ₼ 1 100 ₼
BiBirmarket · ayda 38.88 ₼
Mağazaya keç
  • 1 mağazada satışda
  • Qiymət yoxlanılıb: 1 saat əvvəl
Qiymət düşəndə Telegram-da xəbər ver

Bütün təkliflər

Ucuzdan bahaya, stokda olanlar əvvəldə
Bi
Birmarket Ən ucuz
satıcı: VİPTech Electronics
Ağ
Kondisioner VIP KEG 12000 BTU ağ.
699.80 ₼ 1 100 ₼
ayda 38.88 ₼18 ay
1 saat əvvəl
Mağazaya keç

Qiymət, stok və ya model səhvdirsə, bizə bildirin: hər mesajı oxuyuruq.

Nə səhvdir?

Qeydiyyat lazım deyil.

Xüsusiyyətlər

Mağazaların məlumatı və model kodu əsasında
Soyutma gücü (BTU)
12000 BTU

Bu model bu seçimlərdədir

VIP KEG 12000 BTU ağ. qiyməti

VIP KEG 12000 BTU ağ. qiyməti Bakıda 699.80 ₼-dan başlayır (Birmarket). Kreditlə ayda 38.88 ₼-dan (18 ay).

Qiymətlər mağazaların saytlarından avtomatik toplanır və bir neçə saatdan bir yenilənir; son yoxlama: 1 saat əvvəl.

Qiymət tarixçəsi

Son 90 gün, hər mağaza ayrıca
70070070070013.1016.1020.10BirmarketBirmarket
BirmarketBirmarket

Ən aşağı: 699.80 ₼ · ən yüksək: 699.83 ₼. Mağaza endirimdən əvvəl qiyməti qaldırıbsa, bunu qrafikdə görəcəksiniz.

Tez-tez verilən suallar

VIP KEG 12000 BTU ağ. harada satılır?

Hazırda yalnız Birmarket mağazasında 699.80 ₼ qiymətinə satılır.

VIP KEG 12000 BTU ağ. kreditlə ayda neçəyə başa gəlir?

Ən aşağı aylıq ödəniş 38.88 ₼ təşkil edir (18 ay, Birmarket). Kredit şərtləri mağazadan asılıdır, əlavə komissiyanı mağazada dəqiqləşdirin.

VIP KEG 12000 BTU ağ. qiyməti ucuzlaşıbmı?

16.10.2026 tarixindən bəri izləyirik və hazırkı 699.80 ₼ bu müddətdə gördüyümüz ən aşağı qiymətdir.

Oxşar qiymətə digər modellər

699.80 ₼Birmarket
Mağazaya keç