Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG — soyuducular
Eurolux

Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG

Dondurucu aşağıda · 400 L · No Frost · 185 smModel EU-RF40-UD-HNF2-BG
Ən sərfəli təklif
1 099 ₼
EuEurolux · ayda 183.17 ₼
Mağazaya keç
  • 4 mağazada satışda
  • Mağazalar arasında fərq: 452.42 ₼
  • Qiymət yoxlanılıb: 5 saat əvvəl
Qiymət düşəndə Telegram-da xəbər ver

Bütün təkliflər

Ucuzdan bahaya, stokda olanlar əvvəldə
Eu
Eurolux Ən ucuz
Soyuducu Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG
1 099 ₼
ayda 183.17 ₼6 ay
5 saat əvvəl
Mağazaya keç
CA
CAUTECH
Tap.az mağazası
Soyuducu Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG
1 120 ₼ +21 ₼
nağd
5 saat əvvəl
Mağazaya keç
Se
SeeHome
Soyuducu Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG
1 149.99 ₼ +50.99 ₼
ayda 47.92 ₼24 ay
5 saat əvvəl
Mağazaya keç
Bi
Birmarket
satıcı: AFAY STORE
Soyuducu Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG
1 191.87 ₼ 2 149.99 ₼ +92.87 ₼
ayda 99.32 ₼12 ay
5 saat əvvəl
Mağazaya keç
Bi
Birmarket
satıcı: Legend Electronics
Qara
Soyuducu Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG Qara
1 551.42 ₼ +452.42 ₼
ayda 86.19 ₼18 ay
5 saat əvvəl
Mağazaya keç

Qiymət, stok və ya model səhvdirsə, bizə bildirin: hər mesajı oxuyuruq.

Nə səhvdir?

Qeydiyyat lazım deyil.

Bu modelin digər rəngləri

Qara1 099 ₼ Boz999 ₼

Xüsusiyyətlər

Mağazaların məlumatı və model kodu əsasında
Soyuducunun tipi
Dondurucu aşağıda
Ümumi həcm
400 L
Əritmə sistemi
Full No Frost
Hündürlük
185 sm
En
60 sm
Enerji sinfi
A+
Soyuducu kameranın həcmi
280 L
Dondurucu kameranın həcmi
120 L
Dərinlik
66 sm
Səs səviyyəsi
41 dB
Rəng
Qara
Su dispenseri / buz generatoru
Xeyr

Bu model bu seçimlərdədir

Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG qiyməti

Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG qiyməti Bakıda 1 099 ₼-dan başlayır və 4 mağazada (Birmarket, CAUTECH, Eurolux, SeeHome) 1 099 ₼ – 1 551.42 ₼ arasında dəyişir. Kreditlə ayda 47.92 ₼-dan (24 ay).

Qiymətlər mağazaların saytlarından avtomatik toplanır və bir neçə saatdan bir yenilənir; son yoxlama: 5 saat əvvəl.

Qiymət tarixçəsi

Son 90 gün, hər mağaza ayrıca
103112271423161912.1016.1019.10EuroluxCAUTECHSeeHomeBirmarketBirmarket
EuroluxCAUTECHSeeHomeBirmarketBirmarket

Ən aşağı: 1 099 ₼ · ən yüksək: 1 551.42 ₼. Mağaza endirimdən əvvəl qiyməti qaldırıbsa, bunu qrafikdə görəcəksiniz.

Tez-tez verilən suallar

Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG ən ucuz harada satılır?

Hazırda ən aşağı qiymət Eurolux mağazasındadır: 1 099 ₼. Model 4 mağazada 1 099 ₼ – 1 551.42 ₼ arasında satılır; fərq 452.42 ₼ təşkil edir.

Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG kreditlə ayda neçəyə başa gəlir?

Ən aşağı aylıq ödəniş 47.92 ₼ təşkil edir (24 ay, SeeHome). Kredit şərtləri mağazadan asılıdır, əlavə komissiyanı mağazada dəqiqləşdirin.

Eurolux EU-RF40-UD-HNF2-BG qiyməti ucuzlaşıbmı?

16.10.2026 tarixindən bəri izləyirik və hazırkı 1 099 ₼ bu müddətdə gördüyümüz ən aşağı qiymətdir.

Oxşar qiymətə digər modellər

1 099 ₼Eurolux
Mağazaya keç