Biryusa C920NF — soyuducular
Biryusa

Biryusa C920NF

Dondurucu aşağıda · 245 L · No Frost · 175 smModel 13236_10259406
Ən sərfəli təklif
730.99 ₼ 1 299.99 ₼
BiBirmarket · ayda 40.61 ₼
Mağazaya keç
  • 4 mağazada satışda
  • Mağazalar arasında fərq: 166.99 ₼
  • Qiymət yoxlanılıb: 12 saat əvvəl
Qiymət düşəndə Telegram-da xəbər ver

Bütün təkliflər

Ucuzdan bahaya, stokda olanlar əvvəldə
Bi
Birmarket Ən ucuz
satıcı: Yoboo.az
Gümüşü
Soyuducu Biryusa C920NF, No Frost, İkiqapılı, Gümüşü
730.99 ₼ 1 299.99 ₼
ayda 40.61 ₼18 ay
12 saat əvvəl
Mağazaya keç
EN
Elektronika Nömrə 1 pro
Tap.az mağazası
Soyuducu Biryusa C920NF
739 ₼ +8.01 ₼
nağd
25 dəq əvvəl
Mağazaya keç
İA
İbay Az
Tap.az mağazası
Soyuducu "BIRYUSA C920NF"
859.99 ₼ +129 ₼
nağd
25 dəq əvvəl
Mağazaya keç
MG
Music Gallery
Soyuducu Biryusa C920NF
879.99 ₼ 1 029.99 ₼ +149 ₼
ayda 146.66 ₼6 ay
25 dəq əvvəl
Mağazaya keç
Bi
Birmarket
satıcı: Legend Electronics
Soyuducu Biryusa C920NF
897.98 ₼ 1 200.99 ₼ +166.99 ₼
ayda 49.89 ₼18 ay
25 dəq əvvəl
Mağazaya keç

Qiymət, stok və ya model səhvdirsə, bizə bildirin: hər mesajı oxuyuruq.

Nə səhvdir?

Qeydiyyat lazım deyil.

Xüsusiyyətlər

Mağazaların məlumatı və model kodu əsasında
Soyuducunun tipi
Dondurucu aşağıda
Ümumi həcm
245 L
Əritmə sistemi
Full No Frost
Hündürlük
175 sm
En
60 sm
İnverter kompressor
Xeyr
Soyuducu kameranın həcmi
245 L
Dərinlik
62,5 sm
Quraşdırılma növü
Solo
Səs səviyyəsi
43 dB
Rəng
Boz
Displey
Bəli
Su dispenseri / buz generatoru
Xeyr
İqlim sinfi
N, ST

Bu model bu seçimlərdədir

Biryusa C920NF qiyməti

Biryusa C920NF qiyməti Bakıda 730.99 ₼-dan başlayır və 4 mağazada (Birmarket, Elektronika Nömrə 1 pro, Music Gallery, İbay Az) 730.99 ₼ – 897.98 ₼ arasında dəyişir. Kreditlə ayda 40.61 ₼-dan (18 ay).

Qiymətlər mağazaların saytlarından avtomatik toplanır və bir neçə saatdan bir yenilənir; son yoxlama: 12 saat əvvəl.

Qiymət tarixçəsi

Son 90 gün, hər mağaza ayrıca
6618641067127012.1016.1019.10BirmarketElektronika Nömrə 1 proİbay AzMusic GalleryBirmarketBirmarket
BirmarketElektronika Nömrə 1 proİbay AzMusic GalleryBirmarketBirmarket

Ən aşağı: 730.99 ₼ · ən yüksək: 1 199.99 ₼. Mağaza endirimdən əvvəl qiyməti qaldırıbsa, bunu qrafikdə görəcəksiniz.

Tez-tez verilən suallar

Biryusa C920NF ən ucuz harada satılır?

Hazırda ən aşağı qiymət Birmarket mağazasındadır: 730.99 ₼. Model 4 mağazada 730.99 ₼ – 897.98 ₼ arasında satılır; fərq 166.99 ₼ təşkil edir.

Biryusa C920NF kreditlə ayda neçəyə başa gəlir?

Ən aşağı aylıq ödəniş 40.61 ₼ təşkil edir (18 ay, Birmarket). Kredit şərtləri mağazadan asılıdır, əlavə komissiyanı mağazada dəqiqləşdirin.

Biryusa C920NF qiyməti ucuzlaşıbmı?

16.10.2026 tarixindən bəri izləyirik və hazırkı 730.99 ₼ bu müddətdə gördüyümüz ən aşağı qiymətdir.

Oxşar qiymətə digər modellər

730.99 ₼Birmarket
Mağazaya keç