Whirlpool BI WDWG 961485 EU — paltaryuyan maşınlar
Whirlpool

Whirlpool BI WDWG 961485 EU

9 kq · 1400 dövr/dəq · 54,5 sm · qurutmaModel WDWG961485
Ən sərfəli təklif
1 279 ₼
HEHM Electronics
Mağazaya keç
  • 4 mağazada satışda
  • Mağazalar arasında fərq: 420.99 ₼
  • Qiymət yoxlanılıb: 1 saat əvvəl
Qiymət düşəndə Telegram-da xəbər ver

Bütün təkliflər

Ucuzdan bahaya, stokda olanlar əvvəldə
HE
HM Electronics Ən ucuz
Tap.az mağazası
Paltaryuyan "Whirlpool BI WDWG 961485" 9/6kq
1 279 ₼
nağd
1 saat əvvəl
Mağazaya keç
SE
Səid Electronics
Tap.az mağazası
Paltaryuyan "Whirlpool BI WDWG 961485 EU"
1 299 ₼ +20 ₼
nağd
1 saat əvvəl
Mağazaya keç
Al
Almal
Quraşdırılan paltaryuyan maşın Whirlpool BI WDWG 961485 EU
1 299 ₼ 1 679 ₼ +20 ₼
nağd
1 saat əvvəl
Mağazaya keç
MG
Music Gallery
Paltaryuyan Whirlpool BI WDWG 961485 EU
1 699.99 ₼ 1 999.99 ₼ +420.99 ₼
ayda 283.33 ₼6 ay
1 saat əvvəl
Mağazaya keç

Qiymət, stok və ya model səhvdirsə, bizə bildirin: hər mesajı oxuyuruq.

Nə səhvdir?

Qeydiyyat lazım deyil.

Xüsusiyyətlər

Mağazaların məlumatı və model kodu əsasında
Maksimal yükləmə
9 kq
Maksimal sıxma sürəti
1400 dövr/dəq
Dərinlik
54,5 sm
Növ
Qurutmalı paltaryuyan
Yükləmə növü
Öndən
İnverter mühərrik
Bəli
Qurutma yükü
6 kq
Proqramların sayı
14
Wi-Fi / smart idarəetmə
Xeyr
Quraşdırılma növü
Quraşdırılan
Sıxma zamanı səs səviyyəsi
70 dB
Yuma zamanı səs səviyyəsi
60 dB
Hündürlük
81,5 sm
En
59,5 sm
Rəng
Ağ

Bu model bu seçimlərdədir

Whirlpool BI WDWG 961485 EU qiyməti

Whirlpool BI WDWG 961485 EU qiyməti Bakıda 1 279 ₼-dan başlayır və 4 mağazada (Almal, HM Electronics, Music Gallery, Səid Electronics) 1 279 ₼ – 1 699.99 ₼ arasında dəyişir. Kreditlə ayda 283.33 ₼-dan (6 ay).

Qiymətlər mağazaların saytlarından avtomatik toplanır və bir neçə saatdan bir yenilənir; son yoxlama: 1 saat əvvəl.

Qiymət tarixçəsi

Son 90 gün, hər mağaza ayrıca
121613981581176312.1016.1019.10HM ElectronicsSəid ElectronicsAlmalMusic Gallery
HM ElectronicsSəid ElectronicsAlmalMusic Gallery

Ən aşağı: 1 279 ₼ · ən yüksək: 1 699.99 ₼. Mağaza endirimdən əvvəl qiyməti qaldırıbsa, bunu qrafikdə görəcəksiniz.

Tez-tez verilən suallar

Whirlpool BI WDWG 961485 EU ən ucuz harada satılır?

Hazırda ən aşağı qiymət HM Electronics mağazasındadır: 1 279 ₼. Model 4 mağazada 1 279 ₼ – 1 699.99 ₼ arasında satılır; fərq 420.99 ₼ təşkil edir.

Whirlpool BI WDWG 961485 EU kreditlə ayda neçəyə başa gəlir?

Ən aşağı aylıq ödəniş 283.33 ₼ təşkil edir (6 ay, Music Gallery). Kredit şərtləri mağazadan asılıdır, əlavə komissiyanı mağazada dəqiqləşdirin.

Whirlpool BI WDWG 961485 EU qiyməti ucuzlaşıbmı?

16.10.2026 tarixindən bəri izləyirik və hazırkı 1 279 ₼ bu müddətdə gördüyümüz ən aşağı qiymətdir.

Oxşar qiymətə digər modellər

1 279 ₼HM Electronics
Mağazaya keç