Midea GP-24HRFN8 Glory PRO — kondisionerlər
Midea

Midea GP-24HRFN8 Glory PRO

24000 BTU · 70–80 m²Model GP-24HRFN8-KIT
Ən sərfəli təklif
1 257 ₼ 1 399 ₼
BiBirmarket · ayda 419 ₼
Mağazaya keç
  • 3 mağazada satışda
  • Mağazalar arasında fərq: 542.99 ₼
  • Qiymət yoxlanılıb: 1 saat əvvəl
Qiymət düşəndə Telegram-da xəbər ver

Bütün təkliflər

Ucuzdan bahaya, stokda olanlar əvvəldə
Bi
Birmarket Ən ucuz
satıcı: Myshops
Kondisioner MIDEA GP-24HRFN8 INVERTER-KIT
1 257 ₼ 1 399 ₼
ayda 419 ₼3 ay
1 saat əvvəl
Mağazaya keç
Un
Unistore
Tap.az mağazası
Kondisioner Midea GP-24HRFN8 Glory PRO
1 269 ₼ +12 ₼
nağd
1 saat əvvəl
Mağazaya keç
Bi
Birmarket
satıcı: Unistore
Ağ
Kondisioner Midea GP-24HRFN8 Glory PRO Split-sistem 24000 BTU/saat İnverter Ağ
1 465 ₼ 2 780 ₼ +208 ₼
ayda 81.39 ₼18 ay
1 saat əvvəl
Mağazaya keç
MG
Music Gallery
Kondisioner Midea GP-24HRFN8 Inverter
1 799.99 ₼ 1 949.99 ₼ +542.99 ₼
ayda 300 ₼6 ay
1 saat əvvəl
Mağazaya keç

Qiymət, stok və ya model səhvdirsə, bizə bildirin: hər mesajı oxuyuruq.

Nə səhvdir?

Qeydiyyat lazım deyil.
18000 BTU999 ₼ 24000 BTU1 257 ₼

Xüsusiyyətlər

Mağazaların məlumatı və model kodu əsasında
Soyutma gücü (BTU)
24000 BTU
Tövsiyə olunan otaq sahəsi
80 m²
İnverter
Xeyr
Kondisionerin tipi
Divar tipli split
İsitmə rejimi
Bəli
İsitmə: minimal xarici temperatur
-7 °C
Otaq sahəsi (minimum)
70 m²
Soyutma gücü
7 kVt
İsitmə gücü
7,3 kVt
Daxili blokun səs səviyyəsi
51 dB
Xarici blokun səs səviyyəsi
60 dB
Freon
R32
Birləşdirmə borusu qutuda
Xeyr
Daxili blokun ölçüləri (H×E×D)
33x105.5x23.1 sm
Xarici blokun ölçüləri (H×E×D)
67.3x89x34.2 sm
Daxili blokun çəkisi
12,4 kq
Xarici blokun çəkisi
38,3 kq
Zəmanət
3 il
Rəng
Ağ

Bu model bu seçimlərdədir

Midea GP-24HRFN8 Glory PRO qiyməti

Midea GP-24HRFN8 Glory PRO qiyməti Bakıda 1 257 ₼-dan başlayır və 3 mağazada (Birmarket, Music Gallery, Unistore) 1 257 ₼ – 1 799.99 ₼ arasında dəyişir. Kreditlə ayda 81.39 ₼-dan (18 ay).

Qiymətlər mağazaların saytlarından avtomatik toplanır və bir neçə saatdan bir yenilənir; son yoxlama: 1 saat əvvəl.

Qiymət tarixçəsi

Son 90 gün, hər mağaza ayrıca
117614111646188112.1016.1019.10BirmarketUnistoreBirmarketMusic Gallery
BirmarketUnistoreBirmarketMusic Gallery

Ən aşağı: 1 257 ₼ · ən yüksək: 1 799.99 ₼. Mağaza endirimdən əvvəl qiyməti qaldırıbsa, bunu qrafikdə görəcəksiniz.

Tez-tez verilən suallar

Midea GP-24HRFN8 Glory PRO ən ucuz harada satılır?

Hazırda ən aşağı qiymət Birmarket mağazasındadır: 1 257 ₼. Model 3 mağazada 1 257 ₼ – 1 799.99 ₼ arasında satılır; fərq 542.99 ₼ təşkil edir.

Midea GP-24HRFN8 Glory PRO kreditlə ayda neçəyə başa gəlir?

Ən aşağı aylıq ödəniş 81.39 ₼ təşkil edir (18 ay, Birmarket). Kredit şərtləri mağazadan asılıdır, əlavə komissiyanı mağazada dəqiqləşdirin.

Midea GP-24HRFN8 Glory PRO qiyməti ucuzlaşıbmı?

16.10.2026 tarixindən bəri izləyirik və hazırkı 1 257 ₼ bu müddətdə gördüyümüz ən aşağı qiymətdir.

Oxşar qiymətə digər modellər

1 257 ₼Birmarket
Mağazaya keç